نظرسنجی
طرفدار کدام کشتی کج کار هستید ؟؟؟؟
آمار
آنلاین : 0
بازدید امروز : 24
بازدید دیروز : 1
بازدید هفته گذشته : 26
بازدید ماه گذشته : 46
بازدید سال گذشته : 237
کل بازدید : 777 ورودی گوگل امروز : 0 نفر
ورودی گوگل کل : 7 نفر
 
  برای دانلود به ادامه  ی مطلب مراجعه کنید.
يکشنبه 9 تير 1392 ساعت 6:20 | | نوشته ‌شده به دست محمّدرضا حیدری | ( )

 داستان بازی در بیست سال بعد از جنگهای اتمی به وقوع می پیوندد.زمانی که روسیه به علت عوامل شیمیایی و انواع بمب ویران شده است.فضای شهر کاملا فاسد و مخروبه شده و حتی تنفس هم در آن ممکن نیست و ناچارا مردم به کانال ها و ایستگاه مترو پناه آوردند و اکنون زیرزمین ها وتونل ها هستند که ایالتهای روسیه را شکل میدهند. شما در این بازی باید سربازی به نام آرتیوم را کنترل کنید که همراه با دوستان و سربازان دیگر وظیفه آزاد سازی افراد و نجات جان مردم باقیمانده و نیز پاکسازی تونل ها و مترو ها را بر عهده دارد.شما در این مکان تنها نیستید گروه های خرابکار و گروه هایی که نگرش نئونازیسم دارند و موجودات جهش یافته در جای جای تونل ها و مترو ها پراکنده هستند.بین این گروه ها درگیری های زیادی شکل گرفته که با گذشت هر روز به وضع وخیم روسیه می افزاید و کنترل این گروه ها لحظه به لحظه سخت تر و دشوار تر میشود.شما باید در حکومت مطلق این گروه ها و موجودات، اولا زنده بمانید دوما وظیفه ی خود را به درستی انجام دهید.بسیاری از بازیباز ها و منتقدان داستان بازی را بر مبنای کمیک نوشته شده توسط دمیتری گلوخوفسکی (Dmitry Glukhovsky) میدانستند اما اینگونه نشد و سازندگان اعلام کردند که داستان MLL دارای داستانی جداگانه نسبت به کمیک ۲۰۳۴ میباشد.

اما در میان این سیاهی ها رگه های امید نمایان میشوند…یخ های سطح مسکو که اکنون شهری یخ زده است در حال ذوب شدن هستند.شایعاتی مبنی بر نمایان شدن خورشید در جای جای این تونل ها شنیده می شود و شما از معدود افرادی هستید که توانایی نجات مردم از این فلاکت و بدبختی را دارید و نگاه تمامی مردم بی گناه به سمت شما و گروهتان است.پس آماده شوید!مردم روسیه منتظر شما هستند.

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows: XP (32-Bit), Vista, 7 or 8
CPU: 2.2 GHz Dual Core e.g. Intel Core 2 Duo
RAM: 2GB
Direct X: 9.0c
Graphics Card: DirectX 9, Shader Model 3 compliant e.g. NVIDIA GTS 250 (or AMD equivalent e.g. HD Radeon 4000 series) or higher 
For 3D Vision Support:
NVIDIA GTX 275 or higher
120Hz Monitor
NVIDIA 3D Vision kit for Windows Vista, 7 or 8

 

سیستم پیشنهادی:

Windows: Vista, 7 or 8
CPU: 3.4 GHz Multi-Core e.g. Intel Core i7
RAM: 8GB
Direct X: 11
Graphics Card: NVIDIA GTX 690 / NVIDIA Titan 
For 3D Vision Support:
NVIDIA GTX 690
120Hz Monitor
NVIDIA 3D Vision kit for Windows Vista, 7 or 8

 

تصاویری از محیط بازی:

بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-01-small.jpg" alt="Metro Last Light screenshots 01 small دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" width="200" height="113" data-mce-src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-01-small.jpg" style="border: 0px;" /> بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-02-small.jpg" alt="Metro Last Light screenshots 02 small دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" data-mce-src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-02-small.jpg" style="border: 0px;" />

بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-03-small.jpg" alt="Metro Last Light screenshots 03 small دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" width="200" height="113" data-mce-src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-03-small.jpg" style="border: 0px;" /> بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-04-small.jpg" alt="Metro Last Light screenshots 04 small دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" width="200" height="113" data-mce-src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-04-small.jpg" style="border: 0px;" />

بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-05-small.jpg" alt="Metro Last Light screenshots 05 small دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" width="200" height="113" data-mce-src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-05-small.jpg" style="border: 0px;" /> بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-06-small.jpg" alt="Metro Last Light screenshots 06 small دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" width="200" height="113" data-mce-src="http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/PS3/Metro%20Last%20Light/Metro-Last-Light-screenshots-06-small.jpg" style="border: 0px;" />

 

بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://www.downloadha.com/images/source.gif" alt="source دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" data-mce-src="http://www.downloadha.com/images/source.gif" style="border: 0px;" /> توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. سپس بازی را توسط فایروال خود بلاک نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://www.downloadha.com/images/download.gif" alt="download دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" width="24" height="24" data-mce-src="http://www.downloadha.com/images/download.gif" data-mce-style="margin: 0px; padding: 0px; border-style: none; outline: 0px; vertical-align: baseline; max-width: 480px;" style="border: 0px none; margin: 0px; padding: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; max-width: 480px;" /> دانلود DVD1 به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۲ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۳ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۴ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۵ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۶ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۷ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۸ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

دانلود پارت ۹ :     Direct Link 2    Direct Link     Rodfile    Embedupload

نسخه فشرده ۶٫۴ گیگابایتی BlackBox بازی:

نسخه فشرده سالم بازی توسط گروه BlackBox عرضه شد. در این نسخه تنها زبان های غیر از زبان انگلیسی از بازی حذف شده اند و هیچ گونه تغییر در ویدیوها، صداها و تکسچرهای بازی صورت نگرفته و دارای کیفیت اوریجینال خود می باشند.

 

توضیحات نصب نسخه BlackBox بازی:

ابتدا آنتی ویروس خود را به کل غیر فعال نمایید. حال به اکسترکت پارت ها بپردازید و فایل های ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا کنید. فایل اجرایی Setup.exe را به صورت Run As Administrator اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. دقت داشته باشید که بازی بر روی ویندوز ۷ تست شده و سالم می باشد. فایل های پیش نیاز بازی در فولدر Redist موجود می باشند که پس از نصب بازی ، تمامی آپدیت های موجود در این پوشه را در صورت نیاز نصب نمایید. بازی به طور خودکار کرک می شود، ولی اگر نیاز به کرک بازی داشتید، می توانید از لینک آخر همین پست آن را دانلود نموده و طبق توضیحات آن، کرک را نصب نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند.

 

بازی METRO: Last Light برای PC" src="http://www.downloadha.com/images/download.gif" alt="download دانلود بازی METRO: Last Light برای PC" width="24" height="24" data-mce-src="http://www.downloadha.com/images/download.gif" data-mce-style="margin: 0px; padding: 0px; border-style: none; outline: 0px; vertical-align: baseline; max-width: 480px;" style="border: 0px none; margin: 0px; padding: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; max-width: 480px;" /> دانلود نسخه BLACKBOX به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Embedupload    Direct Link 2    Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Embedupload    Direct Link 2    Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Embedupload    Direct Link 2    Direct Link

دانلود پارت ۴ :     Embedupload    Direct Link 2    Direct Link

دانلود پارت ۵ :     Embedupload    Direct Link 2    Direct Link

دانلود پارت ۶ :     Embedupload    Direct Link 2    Direct Link

دانلود پارت ۷ :     Embedupload    Direct Link 2    Direct Link

مطالب مرتبط


 • دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام مترو
 • دانلود سریال پدر سالار
 • دانلود آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام جاده یک طرفه
 • دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام به درک
 • دانلود برنامه شام ایرانی گروه سوم شب اول
 • دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام برقص آ


 • :: موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

  :: برچسب‌ها: بهترین
     
  آخرین عناوین مطالب
   
   
   
  5.190.51.8